Från den 5-18 juli befinner vi oss äntligen i tennisveckorna i Båstad!
 
Vi vill ju inte ni ska missa detta samtidigt som vi inte vill ni ska missa oss inne i Kongresshuset precis bredvid centercourten. Där hittar du oss fast helt obemannad självklart.
 
Vi driver vi två kylar från Vitamin Well fyllda med kall dryck. Vi kommer vara som ett vattenhål för alla kämpar och besökare de nästkommande veckorna!
 
Och som vissa av er redan vet är det superenkelt att handla hos oss. Du identifierar du dig med BankId, väljer produkter, betalar med Swish, öppnar låset och så kommer du åt produkterna. Så har ni aldrig testat att handla obemannat passa på de närmsta veckorna.
 
Slutligen vill vi önska er alla en fin tisdag och glöm inte heja på våra stjärnor som spelar idag, Rebecca Peterson, Mirjam Björklund & Fanny Östlund.
För mer info om tennisveckan och spelschema gå in på NordeOpens hemsida https://nordeaopen.se/